Klinident.pl Prywatny Gabinet Stomatologiczno-Periodontologiczny Anna Dojs Gorzów Wielkopolski

Implantologia


Celem leczenia stomatologicznego jest zachowanie każdego zęba. Są jednak sytuacje, w wyniku których dochodzi do jego utraty. Implantologia pozwala na uzupełnienia braków zębowych za pomocą śrub tytanowych. Od 2000 roku w gabinecie wykonywane są zabiegi implantologiczne. Doświadczenie w tym zakresie pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania do każdej sytuacji klinicznej.

Celem zapewnienia najwyżej jakości usług pacjent przed, jak i po zabiegu otoczony jest profesjonalną opieką pozwalającą na szybki powrót do codziennych zajęć i obowiązków.

Diagnostyka

Nie każda procedura implantacji możliwa jest natychmiast. W niektórych przypadkach wymaga wcześniejszych zabiegów: regeneracji kości, podniesienia dna zatoki szczękowej lub przeszczepów bloków kostnych. Konsultacja przedzabiegowa z wnikliwą diagnostyką pozwala przewidzieć większość trudności i uniknąć ich w czasie implantacji.

Procedury

Implantologia jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi stomatologii, co wymaga ciągłej aktualizacji wiedzy. Ustawiczne kształcenie naszego zespołu w tym zakresie ma miejsce na licznych szkoleniach w kraju i zagranicą. W ostatnim czasie szkoliliśmy się w Szwajcarii, Austrii, Niemczech, Izraelu, Francji i Kolumbii.


powrót