Klinident.pl Prywatny Gabinet Stomatologiczno-Periodontologiczny Anna Dojs Gorzów Wielkopolski

O nas

Zapraszamy Państwa do naszej kliniki stomatologicznej, której początki sięgają 1984 roku. Od pierwszych dni świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Naszą działalność rozpoczęła dr Anna Dojs, która jest lekarzem specjalistą w zakresie periodontologii. Jej praca została doceniona przez Wojewodę Lubuskiego, który mianował ją konsultantem wojewódzkim (2011-2015).


Stomatologia jest naszą pasją, którą rozwijamy biorąc aktywny udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Izrael, Kolumbia, Austria, Włochy, Niemcy i Japonia - oto wybrane miejsca, do których nie wahaliśmy się udać po wiedzę, którą teraz możemy służyć naszym pacjentom.

Świadomi ciągłego rozwoju stomatologii, staramy się jak najszybciej wdrażać nowe metody. Diagnozowanie próchnicy za pomocą lasera, leczenie endodontyczne pod mikroskopem, czy przeprowadzanie minimalnie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych są u nas standardem.

Bierzemy także aktywny udział w pracach naukowych. Na podstawie naszych przypadków i spostrzeżeń stworzyliśmy już kilkanaście branżowych publikacji.

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem zębów oraz chorób przyzębia. Poniżej znajdą Państwo wybrane obszary naszych specjalizacji:

 

powrót